logo

Microsoft Partner

Microsoft bulut ürünleri ile işletmeniz için hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
bilgi@turuncuteknoloji.com.tr
+90 216 415 62 72

Bizi Takip Edin :

Microsoft Partner

 

Power Platform

Power Platform ürünleri ile Microsoft 365 ve Azure üzerindeki tüm uygulama ve veri kaynaklarını entegre etmek, raporlamak, kullanıcı ara yüzleri oluşturmak, onay akışları tanımlamak ve soru-cevap botları oluşturmak mümkündür.

Power Apps

Kurum içi süreçleri kolayca dijital formlara dönüştürerek web veya mobil uygulama olarak kullanılabilmesini sağlıyoruz. SharePoint, CDS (Common Data Services) veya SQL veri tabanları üzerinde kurgulanan veri yapılarına kullanıcılar tarafından bilgi girişini kolaylaştıran ara yüzler tasarlayarak süreçlerini tasarlıyoruz. Power Apps kullanarak Personel İzin, Avans Talep, Satınalma Talepleri,  Envanter Yönetimi, Onboarding gibi süreçleri uygulama haline getiriyoruz.

Hazırladığımız uygulamalar IOS ve Android üzerinde çalışabildiği gibi Microsoft Teams içine uygulama olarak da eklenebilmektedir.

Power Automate

Süreç otomasyonu veya entegrasyon gereksinimlerinizi hiç kod yazmadan Power Automate ile hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Power Automate kullanıcıların Visio ile BPM şekillerini kullarak hazırladığı akış diyagramlarını kolayca çalışan programlar haline getirebilmektedir. Kendi içinde hazır olan pek çok bağlantı ara yüzü ile Microsoft 365, Azure ve harici online servislerle (Google, Atlassian vb…) entegrasyonlar sağlıyoruz.

})(jQuery)